Freeforms komplette '31 Nights of Halloween '-plan
- Kategori: Filmer
Det er offisielt den spookiest måneden i året, og Freeform & ns 31 Nights of Halloween er klar til å bringe de nostalgiske skremmene.
Nettverket er utvidet fra de vanlige 13 Nights of Halloween, og nettverkets festlige programmeringsplan er beregnet for å gi seerne redd hele oktober måned, og sparker Halloween-måneden av med ParaNorman klokka 17 ET 1. oktober.
Vi har utvidet til 31 netter! Sjekk ut oppstillingen for # 31NightsOfHalloween på @FreeformTV .
Få den fullstendige planen her: //t.co/oY4KV8I0m4 pic.twitter.com/wmAq9xahmN
- 31 netter (@ 31 netter) 28. september 2018
Sammen med kanten av setet som Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street og Maleficent , og fan-favoritter som Addams-familien og Foreldrefellen , vil planen også bringe debatten om hvorvidt eller ikke Et mareritt før jul er en Halloween- eller julefilm før du avrunder måneden med et heldagsmaraton Hokus pokus på All Hallows Eve. Nettverket er også planlagt for å feire 25 år siden Sanderson-søstrene først debuterte med en stjernespekket Hocus Pocus 25-årsjubileum Halloween Bash .
Fortsett å rulle for å se hele 31 Nights of Halloween-planen.
Lysbilde en av 1010/1 - 10/3 Mandag 1. oktober
17.00 - ParaNorman
7:10 p.m. - Marerittet før jul
08:50 kl. - Hokus pokus
klokken 12. - ParaNorman
Tirsdag 2. oktober
17.00 - Marerittet før jul
18.00 - Hokus pokus
8:30 p.m. - Disney Pixars Monsters University
klokken 12. - Willy Wonka & sjokoladefabrikken (1971)
Onsdag 3. oktober
16.00 - Willy Wonka & sjokoladefabrikken (1971)
6:30 p.m. - Disney Pixars Monsters University
9 p.m. - Monster hus
klokken 12. - Final Girls
Torsdag 4. oktober
17.00 - ParaNorman
19.00 - Monster hus
9 p.m. - Addams-familien (1991)
klokken 12. - Teen Spirit
Fredag 5. oktober
12:30 p.m. - Foreldrefellen (1998)
15:30 p.m. - Charlie og sjokoladefabrikken (2005)
06:10 p.m. - Addams-familien (1991)
8:20 p.m. - Goonies
klokken 12. - Frokostklubben
Lørdag 6. oktober
19.00 - Foreldrefellen (1998)
10:10 - Monster hus
12:20 p.m. - Willy Wonka & sjokoladefabrikken (1971)
02:50 kl. - The Haunted Mansion (2003)
04:55 p.m. - Goonies
19:35 kl. - Hokus pokus
9:45 p.m. - Maleficent
11:50 kl. - Varme kropper
Søndag 7. oktober
19.00 - Monster hus
09:10 - Willy Wonka & sjokoladefabrikken (1971)
Kl. 11:40 - The Haunted Mansion (2003)
1:50 p.m. - Alice in Wonderland (2010)
04:25 p.m. - Hokus pokus
18:35 - Maleficent
8:40 p.m. - Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
11:20 kl. - Mørke skygger (2012)
Mandag 8. oktober
16.00 - Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
6:30 p.m. - Mørke skygger (2012)
9 p.m. - Addams-familien (1991)
klokken 12. - Clue (1985)
Tirsdag 9. oktober
15:00. - Jurassic Park (1993)
18.00 - Addams-familien (1991)
8 p.m. - Fru Doubtfire
klokken 12. - Varme kropper
Onsdag 10. oktober
15:00. - The Lost World: Jurassic Park
18.00 - Fru Doubtfire
9 p.m. - Hokus pokus
Kl. 12 - ParaNorman
Torsdag 11. oktober
04:30 p.m. - ParaNorman
06:40 p.m. - Hokus pokus
08:50 kl. - Grusomme meg
klokken 12. - The Boxtrolls
Fredag 12. oktober
14.00 - The Boxtrolls
04:10 p.m. - Disneys Bolt
06:20 p.m. - Grusomme meg
8:30 p.m. - Disneys Frozen
klokken 12. - Disneys Hunchback of Notre Dame
Lørdag 13. oktober
19.00 - ParaNorman
9:05 - Disneys Hunchback of Notre Dame
11:10 - Disneys Bolt
1:15 p.m. - Marerittet før jul
02:50 kl. - Hokus pokus
17.00 - Disneys Frozen
07:25 kl. - Monster bedriften.
9:30 p.m. - Monster Universitetet
klokken 12. - Addams-familien (1991)
Søndag 14. oktober
19.00 - Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
9:30 - Marerittet før jul
11:10 - Addams-familien (1991)
1:15 p.m. - Hokus pokus
3:25 p.m. - Monster bedriften.
5:30 p.m. - Monster Universitetet
8 p.m. - Decorating Disney: Halloween Magic
9 p.m. - Transylvania hotell
11.00 - Foreldrefellen (1998)
Mandag 15. oktober
16.00 - ParaNorman
18.00 - Transylvania hotell
8 p.m. - Foreldrefellen (1998)
klokken 12. - Monster hus
Tirsdag 16. oktober
15:30 p.m. - Decorating Disney: Halloween Magic
04:30 p.m. - Monster hus
6:30 p.m. - Willy Wonka & sjokoladefabrikken (1971)
Kl. 20:55 - Hokus pokus
klokken 12. - Disneys Mulan
Onsdag 17. oktober
14.00 - Willy Wonka & sjokoladefabrikken (1971)
04:30 p.m. - Disneys Mulan
6:30 p.m. - Hokus pokus
8:30 p.m. - Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
klokken 12. - Addams-familien (1991)
Torsdag 18. oktober
16.00 - Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)
6:30 p.m. - Mørke skygger (2012)
9 p.m. - Addams-familien (1991)
klokken 12. - Maggie
Fredag 19. oktober
15:30 p.m. - Mørke skygger (2012)
06:10 p.m. - Goonies
08:50 kl. - Transylvania hotell
klokken 12. - Monster hus
Lørdag 20. oktober
19.00 - Monster hus
9:00 om morgenen. - Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Kl. 11:40 - Goonies
2:20 p.m. - Marerittet før jul
04:00 p.m. - Transylvania hotell
06:05 p.m. - Hokus pokus
8:15 p.m. - Hocus Pocus 25-årsjubileum Halloween Bash
9:45 p.m. - Hokus pokus
11:55 kl. - Addams-familien (1991)
Søndag 21. oktober
19.00 - Halloween-magi
8 om morgenen. - Skumle kamerater
Kl. 10:05 - The Haunted Mansion (2003)
12:10 kl. - Marerittet før jul
1:50 p.m. - Addams-familien (1991)
04:00 p.m. - Hokus pokus
06:10 p.m. - Hocus Pocus 25-årsjubileum Halloween Bash
07:40 p.m. - Hokus pokus
9:50 p.m. - Maleficent
11:55 kl. - The Haunted Mansion (2003)
Mandag 22. oktober
16.00 - Maleficent
06:10 p.m. - Hokus pokus
8:20 p.m. - The Witches of Eastwick
klokken 12. - Varme kropper
Tirsdag 23. oktober
16.00 - Hokus pokus
06:10 p.m. - The Witches of Eastwick
08:50 kl. - Addams-familien (1991)
klokken 12. - Monster hus
Onsdag 24. oktober
16.00 - Decorating Disney: Halloween Magic
17.00 - Monster hus
19.00 - Addams-familien (1991)
9 p.m. - Transylvania hotell
klokken 12. - Skumle kamerater
Torsdag 25. oktober
16.00 - Jurassic Park (1993)
19.00 - Transylvania hotell
9 p.m. - The Haunted Mansion (2003)
klokken 12. - Final Girls
Fredag 26. oktober
12:30 p.m. - Jurassic Park (1993)
3:35 p.m. - The Lost World: Jurassic Park
06:40 p.m. - The Haunted Mansion (2003)
08:50 kl. - Hokus pokus
klokken 12. - Teen Spirit
Lørdag 27. oktober
19.00 - Mørke skygger (2012)
09:40 - Charlie og sjokoladefabrikken (2005)
12:20 p.m. - Addams-familien (1991)
14:30 - Hokus pokus
04:40 p.m. - Monster bedriften.
06:50 kl. - Monster Universitetet
9:20 p.m. - Transylvania hotell
11:25 kl. - Toy Story of TERROR!
11:55 kl. - ParaNorman
Søndag 28. oktober
19.00 - Charlie og sjokoladefabrikken (2005)
09:40 - Addams-familien
Kl. 11:50 - Hokus pokus
14.00 - Toy Story of TERROR!
14:30 - Monster bedriften.
04:35 kl. - Monster Universitetet
7:05 p.m. - Transylvania hotell
9:10 p.m. - Hokus pokus
11:20 kl. - Goonies
Mandag 29. oktober
04:30 p.m. - Goonies
7:10 p.m. - Disneys Big Hero 6
9:20 p.m. - Marerittet før jul
klokken 12. - Addams-familien (1991)